Apr 2011 - more in events.worldofo.com |
02.04 | - | 03.04 |
Norwegian Spring |
Norway |
Sarpsborg |
| | | | | | |
|
|
09.04 | | |
Cancelled: Lørdagskjappen |
Norway |
Moss |
| | | | | | |
|
|
12.04 | | |
Tyrinatta |
Norway |
Hønefoss |
| | | | | | |
|
|
20.04 | | |
Kveldsorientering 7: OSI/Geoform onsdagsløp |
Norway |
Grinda, Korsvoll |
| | | | | | |
|
|
27.04 | | |
Kveldsorientering 10: OSI/Geoform onsdagsløp |
Norway |
Tonsenhagen skole |
| | | | | | |
|
|
May 2011 - more in events.worldofo.com |
04.05 | | |
Kveldsorientering 14: OSI/Geoform onsdagsløp |
Norway |
Solemskogen |
| | | | | | |
|
|
05.05 | | |
Kveldsorientering 15: OBIK - Normaldistanse |
Norway |
Nittedal kirke |
| | | | | | |
|
|
11.05 | | |
Kveldsorientering 19: OSI/GeoForm rankingløp 5-2011 |
Norway |
Østernvannsvingen |
| | | | | | |
|
|
18.05 | | |
Kveldsorientering 25: OSI/Geoform onsdagsløp |
Norway |
Frognerseteren |
| | | | | | |
|
|
25.05 | | |
Kveldsorientering 31: OSI/Geoform onsdagsløp |
Norway |
Rødtvedt, Hans Aaneruds vei/Bjerkastien |
| | | | | | |
|
|
Jun 2011 - more in events.worldofo.com |
01.06 | | |
Kveldsorientering 36: OSI/Geoform onsdagsløp |
Norway |
Trollvann |
| | | | | | |
|
|
02.06 | | |
Pre-EOC2012/Elitserien/Public races |
Sweden |
Falun and Mora |
| | | | | | |
|
|
04.06 | | |
Kretsløp Sveio 4/6-11 |
Norway |
Haugesund |
| | | | | | |
|
|
11.06 | - | 13.06 |
Pinseløp Kongsberg |
Norway |
Kongsberg |
| | | | | | |
|
|
15.06 | | |
Kveldsorientering 43: OSI/Geoform onsdagsløp |
Norway |
Østmarksetra |
| | | | | | |
|
|
15.06 | | |
Sykkelorientering |
Norway |
Drammen |
| | | | | | |
|
|
19.06 | | |
Huldresprinten |
Norway |
Lillestrøm |
| | | | | | |
|
|
22.06 | | |
Kveldsorientering 47: OSI/Geoform Pølseløpet |
Norway |
Øvresetertjern |
| | | | | | |
|
|
24.06 | - | 26.06 |
Norwegian O-festival |
Norway |
Oslo |
| | | | | | |
|
|
28.06 | - | 03.07 |
3+3 |
Sweden |
Sälen |
| | | | | | |
|
|
Jul 2011 - more in events.worldofo.com |
01.07 | - | 03.07 |
Dølauka 2011 |
Norway |
Alvdal |
| | | | | | |
|
|
07.07 | - | 10.07 |
Sørlandsgaloppen 2011 |
Norway |
Skien-Drangedal |
| | | | | | |
|
|
23.07 | - | 29.07 |
O-Ringen Hälsingland 2011 |
Sweden |
Söderhamn |
| | | | | | |
|
|
Aug 2011 - more in events.worldofo.com |
03.08 | | |
Kveldsorientering 57: OSI/Geoform onsdagsløp |
Norway |
Lille Åklungen, øst for demningen |
| | | | | | |
|
|
10.08 | | |
Kveldsorientering 60: OSI/Geoform onsdagsløp |
Norway |
Tryvann P-plass |
| | | | | | |
|
|
24.08 | | |
Kveldsorientering 66: OSI/Geoform onsdagsløp |
Norway |
Grinda Korsvoll |
| | | | | | |
|
|
Sep 2011 - more in events.worldofo.com |
14.09 | | |
Kveldsorientering 81: OSI/Geoform onsdagsløp |
Norway |
Trafostasjonen Gaustad |
| | | | | | |
|
|
15.09 | | |
Kveldsorientering 83: Raumar-o-karusell |
Norway |
RV120 v/Ask, Kniplia skianlegg |
| | | | | | |
|
|
24.09 | | |
Kjempesprekken |
Norway |
Oslo |
| | | | | | |
|
|
27.09 | | |
Postplukk |
Norway |
oslo |
| | | | | | |
|
|
Oct 2011 - more in events.worldofo.com |
01.10 | | |
Centrum Team Sprint |
Sweden |
Stockholm Hammarby Sjöstad |
| | | | | | |
|
|
01.10 | | |
Rankingløp |
Norway |
Oslo |
| | | | | | |
|
|
15.10 | - | 16.10 |
Dala-Dubbeln |
Sweden |
Falun |
| | | | | | |
|
|
15.10 | | |
Blodslitet |
Norway |
Fredrikstad |
| | | | | | |
|
|
Nov 2011 - more in events.worldofo.com |
16.11 | | |
Oslo Night Cup 8. Østmarka OK |
Norway |
Stovner (Oslo) |
| | | | | | |
|
|
22.11 | | |
Nattpotta - Østmarka OK |
Norway |
Lørenskog |
| | | | | | |
|
|
23.11 | | |
Oslo Night Cup 9. Ås by Night & Fog Cup |
Norway |
Granerud skytebane, merket fra Tomterveien nord-øst for Kråkstad. |
| | | | | | |
|
|
30.11 | | |
Oslo Night Cup Finale. Lillomarka |
Norway |
Oslo. Lillomarjkas klubbhus Lill-o-stua |
| | | | | | |
|
|
Jan 2012 - more in events.worldofo.com |
07.01 | - | 08.01 |
Hovedløpet/ WRE and Norwegian Champ's relay in ski-o |
Norway |
Konnerud |
| | | | | | |
|
|
Apr 2012 - more in events.worldofo.com |
22.04 | | |
Norwegian Spring |
Norway |
Halden |
| | | | | | |
|
|
28.04 | | |
Lørdagskjappen 2012 |
Norway |
Moss |
| | | | | | |
|
|
28.04 | - | 29.04 |
Norwegian Spring Pre-o |
Norway |
Halden |
| | | | | | |
|
|
May 2012 - more in events.worldofo.com |
13.05 | | |
Vårløpet Trimtex cup |
Norway |
Ski |
| | | | | | |
|
|
14.05 | - | 20.05 |
EOC 2012 & EOC Tour |
Sweden |
Falun, Mora, Orsa |
| | | | | | |
|
|
26.05 | - | 28.05 |
Pinseløp Kongsberg |
Norway |
Kongsberg |
| | | | | | |
|
|
Jun 2012 - more in events.worldofo.com |
22.06 | - | 24.06 |
Norsk O-Festival 2012 |
Norway |
Beitostølen |
| | | | | | |
|
|
26.06 | - | 29.06 |
Fjord-O West 2012 - Voss |
Norway |
Voss/Bergen |
| | | | | | |
|
|
27.06 | - | 01.07 |
3+3 |
Sweden |
Sälen |
| | | | | | |
|
|
Aug 2012 - more in events.worldofo.com |
26.08 | | |
SM 2012 Gästrikland (SWE) Sprint-OL |
Sweden |
Gävle |
| | | | | | |
|
|
Sep 2012 - more in events.worldofo.com |
02.09 | | |
World Cup Event 10 - Nordic Orienteering Tour |
Norway |
Oslo, Holmenkollen |
| | | | | | |
|
|
16.09 | | |
SM2012 Långdistans H21 (SWE) |
Sweden |
Sandviken |
| | | | | | |
|
|
22.09 | | |
SM Medel-final (SWE) |
Sweden |
Gävle |
| | | | | | |
|
|
23.09 | | |
SM Stafett (SWE) |
Sweden |
Ockelbo |
| | | | | | |
|
|
Oct 2012 - more in events.worldofo.com |
13.10 | | |
Blodslitet |
Norway |
Fredrikstad |
| | | | | | |
|
|
13.10 | - | 14.10 |
Dala-Dubbeln |
Sweden |
Falun, Sweden |
| | | | | | |
|
|
Dec 2012 - more in events.worldofo.com |
29.12 | | |
Marsipanløpet |
Norway |
Skreia |
| | | | | | |
|
|
May 2013 - more in events.worldofo.com |
03.05 | - | 05.05 |
10MILA |
Sweden |
Stockholm |
| | | | | | |
|
|
19.05 | - | 20.05 |
"Pinseløp" Kongsberg |
Norway |
Kongsberg |
| | | | | | |
|
|
Jun 2013 - more in events.worldofo.com |
28.06 | - | 30.06 |
3+3 |
Sweden |
Sälen |
| | | | | | |
|
|
Jul 2013 - more in events.worldofo.com |
05.07 | - | 07.07 |
THE SUMMER EVENT IN NORD ØSTERDAL |
Norway |
Tynset |
| | | | | | |
|
|
Aug 2013 - more in events.worldofo.com |
09.08 | - | 10.08 |
Night Hawk - formerly known as Krokskogstafetten |
Norway |
Oslo |
| | | | | | |
|
|
Sep 2013 - more in events.worldofo.com |
12.09 | - | 15.09 |
Norwegian Championship Orienteering |
Norway |
Kongsberg |
| | | | | | |
|
|
14.09 | | |
Høstløpet |
Norway |
Ski |
| | | | | | |
|
|
28.09 | | |
Norwegian Championship Night Orienteering |
Norway |
Ås |
| | | | | | |
|
|
Oct 2013 - more in events.worldofo.com |
19.10 | | |
Blodslitet |
Norway |
Fredrikstad |
| | | | | | |
|
|
Jan 2014 - more in events.worldofo.com |
22.01 | - | 26.01 |
World cup Round 2 Sweden |
Sweden |
Mora / Orsa |
| | | | | | |
|
|
Apr 2014 - more in events.worldofo.com |
12.04 | | |
Lørdagskjappen ("The Saturday Quicky") |
Norway |
Moss, Norway |
| | | | | | |
|
|
25.04 | - | 27.04 |
Norwegian Spring |
Norway |
Halden |
| | | | | | |
|
|
Jun 2014 - more in events.worldofo.com |
07.06 | - | 09.06 |
Pinseløp with World Cup round 3 |
Norway |
Kongsberg |
| | | | | | |
|
|
27.06 | - | 29.06 |
NORWEGIAN O-FESTIVAL 2014 |
Norway |
Norefjell, Noresund |
| | | | | | |
|
|
Jul 2014 - more in events.worldofo.com |
27.07 | | |
Filefjellmesterskapet |
Norway |
Tyinkrysset |
| | | | | | |
|
|
30.07 | - | 03.08 |
Lapplands femdagars - Lapland five-days |
Sweden |
Kiruna |
| | | | | | |
|
|
30.07 | - | 03.08 |
Fjord-o 2014 |
Norway |
Florø |
| | | | | | |
|
|
Aug 2014 - more in events.worldofo.com |
30.08 | | |
KM Langdistanse - TRIMTEX-CUP |
Norway |
Ski |
| | | | | | |
|
|
Oct 2014 - more in events.worldofo.com |
11.10 | - | 12.10 |
25 manna |
Sweden |
Stockholm |
| | | | | | |
|
|
18.10 | | |
Blodslitet |
Norway |
Fredrikstad |
| | | | | | |
|
|
May 2015 - more in events.worldofo.com |
16.05 | | |
Våronnløpet |
Norway |
Gjøvik |
| | | | | | |
|
|
23.05 | - | 24.05 |
Swedish League Final 2015 |
Sweden |
Umeå |
| | | | | | |
|
|
23.05 | - | 25.05 |
Pinseløpet Kongsberg |
Norway |
Kongsberg |
| | | | | | |
|
|
Jun 2015 - more in events.worldofo.com |
26.06 | - | 28.06 |
3+3 |
Sweden |
Sälen |
| | | | | | |
|
|
Jul 2015 - more in events.worldofo.com |
04.07 | - | 10.07 |
JWOC Tour / Sørlandsgaloppen 2015 |
Norway |
Rauland |
| | | | | | |
|
|
25.07 | | |
Filefjellmesterskapet |
Norway |
Tyinkrysset |
| | | | | | |
|
|
Aug 2015 - more in events.worldofo.com |
14.08 | - | 16.08 |
Night Hawk 2015 |
Norway |
Oslo |
| | | | | | |
|
|
23.08 | | |
Varteigløpet |
Norway |
Sarpsborg |
| | | | | | |
|
|
Oct 2015 - more in events.worldofo.com |
17.10 | - | 18.10 |
DalaDubbeln |
Sweden |
Falun |
| | | | | | |
|
|
Jun 2016 - more in events.worldofo.com |
24.06 | - | 26.06 |
O-festivalen |
Norway |
Sarpsborg |
| | | | | | |
|
|
26.06 | | |
Orebro City Sprint (World Ranking Event) |
Sweden |
Orebro |
| | | | | | |
|
|
Jul 2016 - more in events.worldofo.com |
04.07 | - | 06.07 |
OK Ravinen's Tre-Kvällars |
Sweden |
Stockholm |
| | | | | | |
|
|
Aug 2016 - more in events.worldofo.com |
04.08 | - | 06.08 |
Night Hawk 4th - 6th August |
Norway |
Oslo/Hønefoss |
| | | | | | |
|
|
12.08 | - | 14.08 |
Night Hawk |
Norway |
Oslo |
| | | | | | |
|
|
14.08 | | |
Linnéklassikern |
Sweden |
Uppsala |
| | | | | | |
|
|
20.08 | - | 28.08 |
- |
Sweden |
Strömstad |
| | | | | | |
|
|
20.08 | - | 27.08 |
Nokian Tyres World Orienteering Championships 2016 and World Cup 2016 Round 3 |
Sweden |
Strömstad |
| | | | | | |
|
|
May 2017 - more in events.worldofo.com |
13.05 | | |
Våronnløpet |
Norway |
Gjøvik |
| | | | | | |
|
|
Jun 2017 - more in events.worldofo.com |
23.06 | - | 25.06 |
O-festivalen 2017 |
Norway |
TRONDHEIM/OPPDAL |
| | | | | | |
|
|
Jul 2017 - more in events.worldofo.com |
22.07 | - | 28.07 |
O-Ringen Värmland 2017 |
Sweden |
Arvika |
| | | | | | |
|
|
Aug 2017 - more in events.worldofo.com |
04.08 | - | 06.08 |
Night Hawk |
Norway |
Hønefoss |
| | | | | | |
|
|
13.08 | | |
Filefjell Open Championships |
Norway |
Tyinkrysset |
| | | | | | |
|
|
Sep 2017 - more in events.worldofo.com |
01.09 | - | 02.09 |
Euromeeting, prologue+chasing start |
Norway |
Sarpsborg |
| | | | | | |
|
|
Oct 2017 - more in events.worldofo.com |
07.10 | - | 08.10 |
25manna |
Sweden |
Stockholm, Botkyrka |
| | | | | | |
|
|