Jul 2009 - more in events.worldofo.com |
22.07 | | |
Kveldsorientering 45: Sommerløp |
Norway |
Oslo |
| | | | | | |
|
|
29.07 | | |
Kveldsorientering 46: Sommerløp |
Norway |
Oslo |
| | | | | | |
|
|
30.07 | - | 01.08 |
Kvarken Orienteering Festival |
Finland |
Vaasa |
| | | | | | |
|
|
Aug 2009 - more in events.worldofo.com |
05.08 | | |
Kveldsorientering 48: Rankingløp |
Norway |
Langsetløkka |
| | | | | | |
|
|
06.08 | | |
Kveldsorientering 49: OBIK P14 |
Norway |
Haraløkka, Bøler |
| | | | | | |
|
|
11.08 | | |
Kveldsorientering 51: OBIK P15 |
Norway |
Grønmo, Oppsal |
| | | | | | |
|
|
12.08 | | |
Kveldsorientering 52: Rankingløp |
Norway |
Idrettshøyskolen vest |
| | | | | | |
|
|
13.08 | | |
Kveldsorientering 53: OBIK P16 / ABIK P10 |
Norway |
Badedammen, Grorud |
| | | | | | |
|
|
17.08 | | |
Kveldsorientering 54: P11 ABIK |
Norway |
Hvaltjern, Skauen |
| | | | | | |
|
|
18.08 | | |
Kveldsorientering 55: OBIK P17 |
Norway |
Skar i Maridalen |
| | | | | | |
|
|
19.08 | | |
Kveldsorientering 56: NordØst-karusell |
Norway |
Krutthuset Steinbruvannet |
| | | | | | |
|
|
20.08 | | |
Kveldsorientering 57: OBIK P18 / NK 4 |
Norway |
Sognsvann p-plass nord |
| | | | | | |
|
|
24.08 | | |
Kveldsorientering 58: P12 ABIK |
Norway |
Lystadmoen, Fetsund |
| | | | | | |
|
|
25.08 | | |
Kveldsorientering 59: OBIK P19 / AB 4 |
Norway |
Skytterkollen på Fossum |
| | | | | | |
|
|
26.08 | | |
Kveldsorientering 60: Rankingløp |
Norway |
Badedammen, Grorud |
| | | | | | |
|
|
27.08 | | |
Kveldsorientering 61: OBIK P20 / ABIK P13 |
Norway |
Knuttjern, Lørenskog |
| | | | | | |
|
|
29.08 | | |
Kveldsorientering 62: Veteranmesterskapet |
Norway |
Gjelleråsen nær Oslo, Nittedal og Lillestrøm |
| | | | | | |
|
|
30.08 | | |
Kveldsorientering 63: Veteranmesterskapet |
Norway |
Gjelleråsen nær Oslo, Nittedal og Lillestrøm |
| | | | | | |
|
|
Sep 2009 - more in events.worldofo.com |
02.09 | | |
Kveldsorientering 66: NordØst-karusell |
Norway |
Nittedal kirke |
| | | | | | |
|
|
02.09 | | |
Kveldsorientering 64: P14 ABIK RM F |
Norway |
Nittedal kirke |
| | | | | | |
|
|
09.09 | | |
Kveldsorientering 70: Rankingløp |
Norway |
Krigsskolen |
| | | | | | |
|
|
10.09 | | |
Kveldsorientering 71: OBIK P24 / NK 6 |
Norway |
Bogstad badeplass |
| | | | | | |
|
|
16.09 | | |
Kveldsorientering 75: Rankingløp |
Norway |
Frognerseteren |
| | | | | | |
|
|
18.09 | - | 20.09 |
Tour de Trondheim |
Norway |
Trondheim |
| | | | | | |
|
|
19.09 | | |
FINALE 2009 |
Norway |
Oslo - Lillomarka |
| | | | | | |
|
|
23.09 | | |
Kveldsorientering 78: Rankingløp |
Norway |
Østernvannsvingen |
| | | | | | |
|
|
26.09 | | |
Kveldsorientering 79: Rankingløp |
Norway |
x |
| | | | | | |
|
|
Oct 2009 - more in events.worldofo.com |
03.10 | | |
Kveldsorientering 80: Rankingløp |
Norway |
KSI Hytta |
| | | | | | |
|
|
Nov 2009 - more in events.worldofo.com |
11.11 | | |
VinterTioMila 2:Røverkollen by Night |
Norway |
Grorud klubbhus, Oslo |
| | | | | | |
|
|
18.11 | | |
VinterTioMila 3: Långa natten |
Norway |
Oslo, Haraløkka |
| | | | | | |
|
|
21.11 | | |
Rankingløp |
Norway |
Bygdøy Sjøbad Oslo |
| | | | | | |
|
|
24.11 | - | 24.12 |
Ås by Night & Fog Cup #1 |
Norway |
Ski |
| | | | | | |
|
|
25.11 | | |
Nattkøpp |
Norway |
Nittedal Skytta barnehage |
| | | | | | |
|
|
Dec 2009 - more in events.worldofo.com |
08.12 | | |
Ås by Night & Fog Cup #2 |
Norway |
Oppegård |
| | | | | | |
|
|
09.12 | | |
VBIL Nattløp Veritasskogen |
Norway |
Høvik |
| | | | | | |
|
|
09.12 | | |
Nattkøpp Rælingsåsen |
Norway |
Lillestrøm |
| | | | | | |
|
|
29.12 | | |
Marsipanløpet |
Norway |
Skreia |
| | | | | | |
|
|
Jan 2010 - more in events.worldofo.com |
13.01 | | |
VinterTioMila 6: |
Norway |
Stovner, Oslo |
| | | | | | |
|
|
19.01 | | |
Ås by Night & Fog Cup #4 |
Norway |
Ås |
| | | | | | |
|
|
Feb 2010 - more in events.worldofo.com |
01.02 | - | 06.02 |
EOC - JWOC - EYOC - WMOC and Norwegian ski-O-treff |
Norway |
Lillehammer |
| | | | | | |
|
|
02.02 | | |
Ås by Night & Fog Cup #5 |
Norway |
Ås |
| | | | | | |
|
|
17.02 | | |
Ås by Night & Fog Cup #6 |
Norway |
Son |
| | | | | | |
|
|
Mar 2010 - more in events.worldofo.com |
02.03 | | |
Ås by Night & Fog #7 |
Norway |
Fagerstrand |
| | | | | | |
|
|
03.03 | | |
Vinter-Tiomila 9. etappe |
Norway |
Oslo |
| | | | | | |
|
|
16.03 | | |
VinterTioMila 10: |
Norway |
Drømtorp - Ski |
| | | | | | |
|
|
Apr 2010 - more in events.worldofo.com |
23.04 | - | 25.04 |
Uppsala Möte |
Sweden |
Uppsala |
| | | | | | |
|
|
24.04 | - | 25.04 |
FinnSpring2010 |
Finland |
Rauma |
| | | | | | |
|
|
24.04 | | |
Lørdagskjappen 2010 |
Norway |
Moss |
| | | | | | |
|
|
May 2010 - more in events.worldofo.com |
09.05 | | |
Vårløpet |
Norway |
Oslo |
| | | | | | |
|
|
12.05 | | |
Kveldsorientering 16: OSI/Geoform onsdagsløp |
Norway |
Sognsvann sydvest |
| | | | | | |
|
|
13.05 | | |
NM sprint |
Norway |
Levanger |
| | | | | | |
|
|
Jun 2010 - more in events.worldofo.com |
06.06 | | |
Tradisjonsbæreren |
Norway |
Trondheim |
| | | | | | |
|
|
09.06 | | |
Kveldsorientering 30: OSI/Geoform onsdagsløp |
Norway |
Hans Aanrudsvei |
| | | | | | |
|
|
11.06 | - | 13.06 |
Trondheim Open |
Norway |
Trondheim |
| | | | | | |
|
|
11.06 | - | 13.06 |
Trondheim Open |
Norway |
Trondheim |
| | | | | | |
|
|
12.06 | - | 13.06 |
Suunto Games |
Finland |
Helsinki |
| | | | | | |
|
|
12.06 | | |
Elitserien långdistans (Live) |
Sweden |
Luleå, Norrbotten |
| | | | | | |
|
|
18.06 | - | 26.01 |
Nordic Orienteering Tour Fin/Swe/Nor |
Finland |
Stockholm |
| | | | | | |
|
|
19.06 | - | 20.06 |
Jukolan viesti - Jukola relays |
Finland |
Hyvinkää, 60 km N from Helsinki |
| | | | | | |
|
|
23.06 | | |
Kveldsorientering 35: OSI/Geoform Pølseløpet |
Norway |
Øversetertjern |
| | | | | | |
|
|
25.06 | - | 27.06 |
Norwegian O-Festival |
Norway |
Raufoss/Gjøvik |
| | | | | | |
|
|
26.06 | | |
NORT Stage 3 - World Cup |
Norway |
Raufoss |
| | | | | | |
|
|
27.06 | - | 01.07 |
IDRE O-WEEK |
Sweden |
Idre |
| | | | | | |
|
|
27.06 | | |
NewBalance 100 CP run |
Estonia |
Pikassaare |
| | | | | | |
|
|
29.06 | - | 04.07 |
3+3 |
Sweden |
Sälen |
| | | | | | |
|
|
30.06 | | |
Kveldsorientering 36: DnV Sommer |
Norway |
Østernvannsvingen |
| | | | | | |
|
|
Jul 2010 - more in events.worldofo.com |
05.07 | - | 10.07 |
Kainuu Orienteering Week |
Finland |
Puolanka |
| | | | | | |
|
|
07.07 | | |
Kveldsorientering 37: DnV Sommer |
Norway |
Låkeberget |
| | | | | | |
|
|
14.07 | | |
Kveldsorientering 38: DnV Sommer |
Norway |
Sognsvann |
| | | | | | |
|
|
21.07 | - | 23.07 |
WUOC-Tour (Public races) |
Sweden |
Borlänge |
| | | | | | |
|
|
28.07 | - | 29.07 |
Kveldsorientering 40: DnV Sommer |
Norway |
Grinda |
| | | | | | |
|
|
29.07 | - | 31.07 |
Kvarken Orienteering Festival |
Finland |
Vaasa |
| | | | | | |
|
|
Aug 2010 - more in events.worldofo.com |
04.08 | - | 01.01 |
Kveldsorientering 41: OSI/Geoform onsdagsløp |
Norway |
Lille Åklungen syd |
| | | | | | |
|
|
08.08 | - | 15.08 |
WOC 2010 Trondheim |
Norway |
Trondheim |
| | | | | | |
|
|
09.08 | - | 14.08 |
WOC Tour 2010 |
Norway |
Trondheim |
| | | | | | |
|
|
11.08 | | |
Kveldsorientering 43: OSI/Geoform onsdagsløp |
Norway |
Frognerseteren |
| | | | | | |
|
|
18.08 | | |
Kveldsorientering 46: OSI/Geoform onsdagsløp |
Norway |
Østmarksetra |
| | | | | | |
|
|
25.08 | | |
Kveldsorientering 50: OSI/Geoform onsdagsløp |
Norway |
Solemskogen |
| | | | | | |
|
|
Sep 2010 - more in events.worldofo.com |
04.09 | | |
Swedish Championship Middle |
Sweden |
Umeå |
| | | | | | |
|
|
05.09 | | |
Swedish Cahmpionship Relay |
Sweden |
Umeå |
| | | | | | |
|
|
07.09 | | |
Kveldsorientering 55: OBIK – Normaldistanse |
Norway |
Bestemorstranda - sør øst for Oslo |
| | | | | | |
|
|
08.09 | | |
Kveldsorientering 57: OSI/Geoform onsdagsløp |
Norway |
Krigsskolen Linderud |
| | | | | | |
|
|
22.09 | | |
Kveldsorientering 63: OSI/Geoform onsdagsløp |
Norway |
Isdammen |
| | | | | | |
|
|
Oct 2010 - more in events.worldofo.com |
02.10 | | |
KJEMPESPREKKEN |
Norway |
Oslo |
| | | | | | |
|
|
10.10 | | |
Bike Xdream 2 |
Estonia |
Tallinn |
| | | | | | |
|
|
16.10 | - | 17.10 |
Dala-Dubbeln |
Sweden |
Falun |
| | | | | | |
|
|
23.10 | | |
Elitserien Final 2010 |
Sweden |
Köping |
| | | | | | |
|
|
30.10 | | |
Rankingløp |
Norway |
Oslo |
| | | | | | |
|
|
Nov 2010 - more in events.worldofo.com |
07.11 | | |
Frostsprinten 2010 |
Norway |
Røyken |
| | | | | | |
|
|
24.11 | | |
Høst-TioMila 9 |
Norway |
Siggerud |
| | | | | | |
|
|
Dec 2010 - more in events.worldofo.com |
31.12 | | |
Nyttårsløpet |
Norway |
Moss |
| | | | | | |
|
|
Feb 2011 - more in events.worldofo.com |
01.02 | - | 06.02 |
EOC / JWOC / EYOC skiorienteering |
Norway |
Lillehammer |
| | | | | | |
|
|
05.02 | - | 06.02 |
World Masters Skiorienteering |
Norway |
Lillehammer |
| | | | | | |
|
|
Apr 2011 - more in events.worldofo.com |
09.04 | | |
Cancelled: Lørdagskjappen |
Norway |
Moss |
| | | | | | |
|
|
12.04 | | |
Tyrinatta |
Norway |
Hønefoss |
| | | | | | |
|
|
20.04 | | |
Kveldsorientering 7: OSI/Geoform onsdagsløp |
Norway |
Grinda, Korsvoll |
| | | | | | |
|
|
27.04 | | |
Kveldsorientering 10: OSI/Geoform onsdagsløp |
Norway |
Tonsenhagen skole |
| | | | | | |
|
|
May 2011 - more in events.worldofo.com |
04.05 | | |
Kveldsorientering 14: OSI/Geoform onsdagsløp |
Norway |
Solemskogen |
| | | | | | |
|
|
05.05 | | |
Kveldsorientering 15: OBIK - Normaldistanse |
Norway |
Nittedal kirke |
| | | | | | |
|
|
07.05 | - | 08.05 |
Kevad-MTBO |
Estonia |
Tallinn |
| | | | | | |
|
|