May 2009 - more in events.worldofo.com |
14.05 | | |
Kveldsorientering 18: OBIK P4 / NK 1 |
Norway |
Linderudkollen |
| | | | | | |
|
|
16.05 | | |
Våronnløpet |
Norway |
Gjøvik |
| | | | | | |
|
|
20.05 | | |
Kveldsorientering 21: Rankingløp |
Norway |
Trollvann |
| | | | | | |
|
|
25.05 | | |
Kveldsorientering 22: ABIK P4 |
Norway |
Lillestrøm |
| | | | | | |
|
|
27.05 | | |
Kveldsorientering 24: Rankingløp |
Norway |
Lindebergåsen/Ole Reistads vei |
| | | | | | |
|
|
28.05 | | |
Kveldsorientering 25: OBIK P7 / NK 2 |
Norway |
Korsvoll skole |
| | | | | | |
|
|
30.05 | - | 01.06 |
Pinseløpet |
Norway |
Kongsberg |
| | | | | | |
|
|
Jun 2009 - more in events.worldofo.com |
02.06 | | |
Kveldsorientering 27: OBIK P8 |
Norway |
Henie Onstad kunstsenter |
| | | | | | |
|
|
03.06 | | |
Kveldsorientering 28: Rankingløp |
Norway |
Solemskogen |
| | | | | | |
|
|
04.06 | | |
Kveldsorientering 26: ABIK P5 |
Norway |
Sandbekken skole, Rælingen |
| | | | | | |
|
|
04.06 | | |
Kveldsorientering 29: OBIK P9 / NK 3 |
Norway |
Strømsdammen |
| | | | | | |
|
|
09.06 | | |
Kveldsorientering 31: OBIK Stafett-KM |
Norway |
Oslo |
| | | | | | |
|
|
10.06 | | |
Kveldsorientering 32: Rankingløp |
Norway |
Mobekken, Vaggestein |
| | | | | | |
|
|
11.06 | | |
Kveldsorientering 33: OBIK P10 |
Norway |
Nittedal kirke |
| | | | | | |
|
|
16.06 | | |
Kveldsorientering 35: OBIK P11 / AB 3 |
Norway |
P-plass Burudvann Lommedalen |
| | | | | | |
|
|
17.06 | | |
Kveldsorientering 36: Rankingløp |
Norway |
Østmarksetra |
| | | | | | |
|
|
18.06 | | |
Kveldsorientering 37: OBIK P12 |
Norway |
Hønefoten/Maridalen |
| | | | | | |
|
|
21.06 | - | 25.06 |
Idre O-Week |
Sweden |
Idre |
| | | | | | |
|
|
24.06 | | |
Kveldsorientering 38: Rankingløp |
Norway |
Holmenkollen |
| | | | | | |
|
|
26.06 | | |
Kveldsorientering 39: O-festivalen 2009 |
Norway |
Fossumbanen, Bærum |
| | | | | | |
|
|
27.06 | | |
Kveldsorientering 40: O-festivalen 2009 |
Norway |
Fossumbanen, Bærum |
| | | | | | |
|
|
28.06 | | |
Kveldsorientering 41: O-festivalen 2009 |
Norway |
Fossumbanen, Bærum |
| | | | | | |
|
|
Jul 2009 - more in events.worldofo.com |
01.07 | | |
Kveldsorientering 42: Sommerløp |
Norway |
Oslo |
| | | | | | |
|
|
04.07 | - | 05.07 |
Morokulien 2-days |
Sweden |
Åmotfors, Skotterud |
| | | | | | |
|
|
05.07 | - | 11.01 |
Sørlandsgaloppen |
Norway |
Tønsberg |
| | | | | | |
|
|
05.07 | - | 11.07 |
Sørlandsgaloppen |
Norway |
Tønsberg |
| | | | | | |
|
|
08.07 | | |
Kveldsorientering 43: Sommerløp |
Norway |
Oslo |
| | | | | | |
|
|
15.07 | | |
Kveldsorientering 44: Sommerløp |
Norway |
Oslo |
| | | | | | |
|
|
22.07 | | |
Kveldsorientering 45: Sommerløp |
Norway |
Oslo |
| | | | | | |
|
|
29.07 | | |
Kveldsorientering 46: Sommerløp |
Norway |
Oslo |
| | | | | | |
|
|
Aug 2009 - more in events.worldofo.com |
02.08 | - | 08.08 |
Scottish 6 Days - Tay 2009 |
Great Britain |
Perth |
| | | | | | |
|
|
02.08 | - | 08.08 |
Scottish Six Day Orienteering |
Great Britain |
Perth |
| | | | | | |
|
|
05.08 | | |
Kveldsorientering 48: Rankingløp |
Norway |
Langsetløkka |
| | | | | | |
|
|
06.08 | | |
Kveldsorientering 49: OBIK P14 |
Norway |
Haraløkka, Bøler |
| | | | | | |
|
|
11.08 | | |
Kveldsorientering 51: OBIK P15 |
Norway |
Grønmo, Oppsal |
| | | | | | |
|
|
12.08 | | |
Kveldsorientering 52: Rankingløp |
Norway |
Idrettshøyskolen vest |
| | | | | | |
|
|
13.08 | | |
Kveldsorientering 53: OBIK P16 / ABIK P10 |
Norway |
Badedammen, Grorud |
| | | | | | |
|
|
17.08 | | |
Kveldsorientering 54: P11 ABIK |
Norway |
Hvaltjern, Skauen |
| | | | | | |
|
|
18.08 | | |
Kveldsorientering 55: OBIK P17 |
Norway |
Skar i Maridalen |
| | | | | | |
|
|
19.08 | | |
Kveldsorientering 56: NordØst-karusell |
Norway |
Krutthuset Steinbruvannet |
| | | | | | |
|
|
20.08 | | |
Kveldsorientering 57: OBIK P18 / NK 4 |
Norway |
Sognsvann p-plass nord |
| | | | | | |
|
|
24.08 | | |
Kveldsorientering 58: P12 ABIK |
Norway |
Lystadmoen, Fetsund |
| | | | | | |
|
|
25.08 | | |
Kveldsorientering 59: OBIK P19 / AB 4 |
Norway |
Skytterkollen på Fossum |
| | | | | | |
|
|
26.08 | | |
Kveldsorientering 60: Rankingløp |
Norway |
Badedammen, Grorud |
| | | | | | |
|
|
27.08 | | |
Kveldsorientering 61: OBIK P20 / ABIK P13 |
Norway |
Knuttjern, Lørenskog |
| | | | | | |
|
|
29.08 | | |
Kveldsorientering 62: Veteranmesterskapet |
Norway |
Gjelleråsen nær Oslo, Nittedal og Lillestrøm |
| | | | | | |
|
|
30.08 | | |
Kveldsorientering 63: Veteranmesterskapet |
Norway |
Gjelleråsen nær Oslo, Nittedal og Lillestrøm |
| | | | | | |
|
|
Sep 2009 - more in events.worldofo.com |
02.09 | | |
Kveldsorientering 66: NordØst-karusell |
Norway |
Nittedal kirke |
| | | | | | |
|
|
02.09 | | |
Kveldsorientering 64: P14 ABIK RM F |
Norway |
Nittedal kirke |
| | | | | | |
|
|
05.09 | - | 06.09 |
2 days Orienteering Top of Skane |
Sweden |
Helsingborg |
| | | | | | |
|
|
09.09 | | |
Kveldsorientering 70: Rankingløp |
Norway |
Krigsskolen |
| | | | | | |
|
|
10.09 | | |
Kveldsorientering 71: OBIK P24 / NK 6 |
Norway |
Bogstad badeplass |
| | | | | | |
|
|
16.09 | | |
Kveldsorientering 75: Rankingløp |
Norway |
Frognerseteren |
| | | | | | |
|
|
18.09 | - | 20.09 |
Tour de Trondheim |
Norway |
Trondheim |
| | | | | | |
|
|
19.09 | | |
FINALE 2009 |
Norway |
Oslo - Lillomarka |
| | | | | | |
|
|
23.09 | | |
Kveldsorientering 78: Rankingløp |
Norway |
Østernvannsvingen |
| | | | | | |
|
|
26.09 | | |
Kveldsorientering 79: Rankingløp |
Norway |
x |
| | | | | | |
|
|
Oct 2009 - more in events.worldofo.com |
03.10 | | |
Kveldsorientering 80: Rankingløp |
Norway |
KSI Hytta |
| | | | | | |
|
|
17.10 | | |
Blodslitet |
Norway |
Fredrikstad |
| | | | | | |
|
|
Nov 2009 - more in events.worldofo.com |
11.11 | | |
VinterTioMila 2:Røverkollen by Night |
Norway |
Grorud klubbhus, Oslo |
| | | | | | |
|
|
18.11 | | |
VinterTioMila 3: Långa natten |
Norway |
Oslo, Haraløkka |
| | | | | | |
|
|
21.11 | | |
Rankingløp |
Norway |
Bygdøy Sjøbad Oslo |
| | | | | | |
|
|
24.11 | - | 24.12 |
Ås by Night & Fog Cup #1 |
Norway |
Ski |
| | | | | | |
|
|
25.11 | | |
Nattkøpp |
Norway |
Nittedal Skytta barnehage |
| | | | | | |
|
|
Dec 2009 - more in events.worldofo.com |
08.12 | | |
Ås by Night & Fog Cup #2 |
Norway |
Oppegård |
| | | | | | |
|
|
09.12 | | |
VBIL Nattløp Veritasskogen |
Norway |
Høvik |
| | | | | | |
|
|
09.12 | | |
Nattkøpp Rælingsåsen |
Norway |
Lillestrøm |
| | | | | | |
|
|
29.12 | | |
Marsipanløpet |
Norway |
Skreia |
| | | | | | |
|
|
Jan 2010 - more in events.worldofo.com |
13.01 | | |
VinterTioMila 6: |
Norway |
Stovner, Oslo |
| | | | | | |
|
|
19.01 | | |
Ås by Night & Fog Cup #4 |
Norway |
Ås |
| | | | | | |
|
|
Feb 2010 - more in events.worldofo.com |
01.02 | - | 06.02 |
EOC - JWOC - EYOC - WMOC and Norwegian ski-O-treff |
Norway |
Lillehammer |
| | | | | | |
|
|
02.02 | | |
Ås by Night & Fog Cup #5 |
Norway |
Ås |
| | | | | | |
|
|
17.02 | | |
Ås by Night & Fog Cup #6 |
Norway |
Son |
| | | | | | |
|
|
Mar 2010 - more in events.worldofo.com |
02.03 | | |
Ås by Night & Fog #7 |
Norway |
Fagerstrand |
| | | | | | |
|
|
03.03 | | |
Vinter-Tiomila 9. etappe |
Norway |
Oslo |
| | | | | | |
|
|
16.03 | | |
VinterTioMila 10: |
Norway |
Drømtorp - Ski |
| | | | | | |
|
|
Apr 2010 - more in events.worldofo.com |
16.04 | | |
NM natt (Norwegian Night Championship) |
Norway |
Halden |
| | | | | | |
|
|
17.04 | - | 18.04 |
Norwegian Spring |
Norway |
Halden |
| | | | | | |
|
|
17.04 | - | 18.04 |
Göteborgsdubbeln |
Sweden |
Göteborg |
| | | | | | |
|
|
24.04 | | |
Lørdagskjappen 2010 |
Norway |
Moss |
| | | | | | |
|
|
May 2010 - more in events.worldofo.com |
09.05 | | |
Vårløpet |
Norway |
Oslo |
| | | | | | |
|
|
12.05 | | |
Kveldsorientering 16: OSI/Geoform onsdagsløp |
Norway |
Sognsvann sydvest |
| | | | | | |
|
|
13.05 | | |
NM sprint |
Norway |
Levanger |
| | | | | | |
|
|
22.05 | - | 24.05 |
Pinseløp in Kongsberg |
Norway |
Kongsberg |
| | | | | | |
|
|
Jun 2010 - more in events.worldofo.com |
06.06 | | |
Tradisjonsbæreren |
Norway |
Trondheim |
| | | | | | |
|
|
09.06 | | |
Kveldsorientering 30: OSI/Geoform onsdagsløp |
Norway |
Hans Aanrudsvei |
| | | | | | |
|
|
11.06 | - | 13.06 |
Trondheim Open |
Norway |
Trondheim |
| | | | | | |
|
|
11.06 | - | 13.06 |
Trondheim Open |
Norway |
Trondheim |
| | | | | | |
|
|
23.06 | | |
Kveldsorientering 35: OSI/Geoform Pølseløpet |
Norway |
Øversetertjern |
| | | | | | |
|
|
25.06 | - | 27.06 |
Norwegian O-Festival |
Norway |
Raufoss/Gjøvik |
| | | | | | |
|
|
26.06 | | |
NORT Stage 3 - World Cup |
Norway |
Raufoss |
| | | | | | |
|
|
27.06 | - | 01.07 |
IDRE O-WEEK |
Sweden |
Idre |
| | | | | | |
|
|
29.06 | - | 04.07 |
3+3 |
Sweden |
Sälen |
| | | | | | |
|
|
30.06 | | |
Kveldsorientering 36: DnV Sommer |
Norway |
Østernvannsvingen |
| | | | | | |
|
|
Jul 2010 - more in events.worldofo.com |
04.07 | - | 10.07 |
JWOC 2010 TOUR |
Denmark |
Aalborg |
| | | | | | |
|
|
06.07 | - | 11.07 |
Sørlandsgaloppen 2010 |
Norway |
Arendal |
| | | | | | |
|
|
07.07 | | |
Kveldsorientering 37: DnV Sommer |
Norway |
Låkeberget |
| | | | | | |
|
|
14.07 | - | 18.07 |
Nordvestgaloppen 2010 |
Norway |
Sogndal |
| | | | | | |
|
|
14.07 | | |
Kveldsorientering 38: DnV Sommer |
Norway |
Sognsvann |
| | | | | | |
|
|
15.07 | - | 17.07 |
Læsø 3 days |
Denmark |
Frederikshavn |
| | | | | | |
|
|